Web Analytics

Greta Koçi zbulon të fshehtën, tregon sa vite ka që është martuar

Këngtarja e mirënjohur e muzikës shqiptare ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj.

Greta së fundi ka bërë të ditur se është martuar tash e disa vite.

Në njërin nga emisionet televizive, ajo u shpreh se është e lumtur me martesën dhe burri i saj nuk është figurë publike, ajo eshte martuar kater vite me pare.

Tutje, shtoi se ai nuk është se edhe ka dëshirë të jetë pjesë e botës mediale, me ç’rast kjo edhe ka qenë arsyeja se përse e ka fshehur deri tashmë martesën

E qëlluar, apo jo?/Kosovarja/

Nga rubrika