Web Analytics

Tag: Grida Duma

Grida Duma është ndër te paktat figura publike që po përdor këtë aksesor

Figurat tona publike, paraqitjet në pubik i kanë shumë të shpeshta dhe për to mundohen të kurohen deri në...

E imitoi në spektaklin e humorit, aktorja zbulon se çfarë i ka thënë Grida Duma

Aktorja e njohur e “Portokallisë”, Anxhi Muça, ka qenë e ftuar në “Mos i bjer me Top”, ku ka...

Grida Duma flet për Eglën, ky është reagimi i banores së BBVA!

Me afrimin e finales së BB Vip 3, edhe rrethi i banorëve ka ardhur duke u ngushtuar. Ditën e djeshme,...

Grida Duma befason me deklaratën për Eglën e Big Brother Vip Albania

Grida Duma, e ftuar në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio, rrëfeu ndër të tjera për situatën politike në...

Si rrallë herë djali i saj bëhet pjesë e një dalje televizive, Grida Duma përlotet nga fjalët e të birit!

Grida Duma, me përfshirjen në televizion dhe lënien në “plan të dytë” të politikës, është shëndrruar në një prej...

Blendi Fevziu flet hapur, ja çfarë thotë për konkurrencën me Grida Dumën

Blendi Fevziu, i ftuar në “Më lër të flas”, u testua te “makina e së vërtetës”, teksa moderatori Romeo...

A e keni ditur pse Grida Duma e mban njërën dorë gjithmonë në xhep?

Nga një figurë politike, Grida Dumën tashmë jemi mësuar ta shohim jo vetëm si prezantuese por edhe të ftuar...

Grida Duma i la të gjitha nën hije me dukjen në premieren e filmit ‘Në kuadër të dashurisë’

Një nga figurat politike të njohura në Shqipëri është Grida Duma e tashmë ajo u bë pjesë e medias...