Web Analytics

Tag: Jehona Sopi

Vajza e Jehona Sopit qenka rritur kaq shumë, befason me deklaratën për nënën

Pak minuta para fillimit të koncertit të dedikuar 25-vjetorit të çlirimit të Prishtinës, këngëtarja Jehona Sopi u shpreh me...

Nuk do besoni si dukej Jehona Sopi kur ishte e re, publikohet foto

Jehona Sopi, një nga këngëtaret më të njohura në skenën muzikore shqiptare, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Edhe...

Jehona Sopi publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze!

Këngëtarja shqiptare, Jehona Sopi, mund të mos jetë në skenën muzikore për një kohë, por ka një mënyrë unike...

Ka vite larg muzikes, ja si duket sot Jehona Sopi!

Me pak kilogram më tepër, por shumë e bukur dhe me stil. Kjo është këngëtarja Jehona Sopi, e cila nuk...

Jehona Sopi publikon foto të së bijes, është bërë kopja e nënës

Këngëtarja Jehona Sopi është mjaftë e lumtur me jetën e saj. Ani pse jo më aktive si dikur në muzikë,...

Si rrallë herë, Jehona Sopi sjell foto në krahët e bashkëshortit

Këngëtarja e njohur Jehona Sopi është tejet aktive në mediat sociale. Ajo ka publikuar një foto e lumtur krahë bashkëshortit...

Jehona Sopi befason ndjekësit me dukjen, kaq shumë është shëndoshur

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare. Ajo ka disa vite që është...

Jehona Sopi nuk duket aspak mirë, shfaqet në këtë gjendje

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare. Mirepo ka disa vite qe ajo...

Nuk shpëton as Jehona Sopi nga ndërhyrjet në fytyrë, po duket si person tjeter

Ajo ka qenë gjithmonë simpatike, e këndshme dhe lozonjare. Ndonëse jo më vajzë e re, Jehona ende është ajo këngëtarja...