Web Analytics

Jehona Sopi publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja shqiptare, Jehona Sopi, mund të mos jetë në skenën muzikore për një kohë, por ka një mënyrë unike për të mbajtur fansat e saj të informuar për jetën e saj personale dhe profesionale përmes rrjeteve sociale.

Në postimin e fundit të publikuar në Instastory, Jehona Sopi ndan me fansat një pamje të shtëpisë së saj luksoze.

Në fotografitë, shtëpia e saj është shfaqur me një pamje mahnitëse dhe e rregulluar deri në detaj, duke përfshirë edhe një pishinë të bukur.

“Shtëpi” ishte përshkrimi që shoqëronte këtë pamje, duke treguar ndjeshmërinë e artistes për ambientin e saj të jetesës.

Ndryshe, Jehona Sopi ka lansuar projekti “So tu ma ni”, i cili ka sjellë një valë të re kreativiteti për fansat e saj dhe është pritur me gëzim dhe entuziazëm nga fansat e saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT