Web Analytics
Ballina Etiketimet Jennifer Lopez

Etiketim: Jennifer Lopez

Kush po thotë se Jennifer Lopez ka 52 vite, shikojani trupin…

Jennifer Lopez vazhdon të mbetet ndër emrat më të kërkuar në Hollywood. Këngëtarja dhe aktorja e njohur është shumë e angazhuar në dy profesionet që...

Jennifer Lopez mahnitëse në pozat nga Florida

Këngëtarja ka sjellur poza  nga plazhi. Me veshje të ndryshme dhe poza, Jeniffer Lopez ka treguar edhe ngjyrën e saj trupore. Artistja e njohur ka publikuar...

Pas raportimeve për ndarje, deklarohen Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez raportohet se janë ende një çift, pavarësisht lajmeve të shumta që qarkulluan të premten ku pretendohet se dyshja...

Ja pse u nda këngëtarja Lopez nga i fejuari

Fansat e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë shokuar pasi dëgjuan se çifti i kishte dhënë fund lidhjes pas afro katër vjetësh. Burime të revistës...

Foto që tregon raportin që ka Jennifer Lopez me ish burrin...

JLo ka ruajtur raportet e mira me ish-partnerin. Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez çdo herë ka qenë emër shumë i komentuar edhe për jetën private. Ajo...

Jeniffer Lopez shpërndan videon interesante ku janë përmbledhur të qeshurat e...

Jennifer Lopez është njohur gjithmonë si një nga këngëtaret më pozitive e të dashura nga publiku. Këtë e ka dëshmuar edhe përmes një videoje t...

Jennifer Lopez pozon nga shtrati vetëm në rroba banjo

Ajo duket bukur në çdo paraqitje, Jennifer Lopez e dëshmoi këtë në një fotografi që postoi në Instagramin e saj këtë të mërkurë nga...

Jennifer Lopez ‘çmend’ rrjetin me poza të nxehta

Jennifer Lopez është njëra nga këngëtaret më me famë. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell shpesh fotografi të saj dhe familjes. Së fundmi...

Jennifer Lopez tregon cilin produkt shtëpiak ta përdorni për një lëkurë...

Për Jennifer Lopezin duket sikur vitet kanë ndalur! Edhe pse 51 vjeç, këngëtarja vazhdon të ketë një fytyrë shumë të pastër e pa rrudha. Lopez ka...

JLo me të fejuarin festojnë më herët Shën Valentinin, kjo është...

Çifti më herët kanë festuar ditën e të dashuruarve. Alex Rodriguez dhe këngëtarja ditën e djeshme janë fotografuar nga paparazzet, ata kanë darkur së bashku...

LAJMET MË TË LEXUARA