Web Analytics

Tag: Jennifer Lopez

Lida thotë se Jennifer Lopez ka dal dhe i ka kërkuar falje publikisht, kjo është aryseja!

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda, e cila jashtë këtij formati njihet për karrierën e saj muzikore, ka...

Jennifer Lopez tregon si është si nënë: Unë jam polici i keq

Jennifer Lopez është një nga njerëzit më të njohur në botë dhe, megjithëse shumë mendojnë se gjithçka është e...