Web Analytics

Jennifer Lopez tregon si është si nënë: Unë jam polici i keq

Jennifer Lopez është një nga njerëzit më të njohur në botë dhe, megjithëse shumë mendojnë se gjithçka është e mrekullueshme në jetën e një personi të famshëm, ajo mund të kalojë edhe periudha të vështira në jetën e saj personale.

Aktorja sapo ka prezantuar filmin e saj të fundit dhe ka folur për të dhe gjithashtu për çështje më intime si për marrëdhënien që ka me binjakët e saj 15-vjeçarë, Max dhe Emme.

“Mbaj mend që mamaja ime më tha: “Unë jam gjithmonë i keqi, duhet të të disiplinoj”, tha Lopez për “The View” për nënën e saj, Guadalupe Rodriguez .

“Dhe ka një të vërtetë në këtë, ju merrni pak nga pjesa më e madhe e saj.”

Këngëtarja 53-vjeçare pranon se tani është në një kohë kur po përpiqet të integrojë familjen e saj me atë të partnerit të saj aktual, regjisorit dhe aktorit Ben Affleck.

Affleck ka tre fëmijë me ish-gruan e tij, Jennifer Garner: Violet, 17, Seraphina, 14 dhe Samuel, 11.

Siç rrëfen ajo, është një kohë shumë e ndërlikuar për fëmijët e saj.

“Unë po e përjetoj këtë tani, ju e dini që ne të gjithë e përjetojmë për herë të parë me fëmijët tanë dhe ju jeni thjesht si,” Oh, kjo është ajo për çfarë ajo po fliste.

Kjo është koha kur fëmijët tuaj nuk duan të flasin me ju dhe ata po individualizohen nga ju dhe është e gjitha e nevojshme.”

Megjithatë, nuk është hera e parë që këngëtarja flet për lidhjen e saj me fëmijët e saj, pasi më parë e kishte bërë këtë në ‘The Ellen DeGeneres Show’ në shkurt 2022.

“Ata e duan [të kenë një nënë të famshme] dhe nuk e bëjnë mendoj se janë shumë krenarë ata më duan mua, unë i dua ata,” tha Lopez.

Nga rubrika