Web Analytics

Tag: Jul Deda

“Në BBV të penalizon martesa!” Jul Deda imagjinon veten beqar: “Do të lidhesha me këtë banore”

I ngacmuar nga Aulona Musta në “Natën me Aulonën” në MCN nëse bashkëshortja kishte pasur ndonjë koment për afrimitetin...

Jul Deda bën postimin e papritur për Romeon

Jul Deda dhe Romeo Veshaj ishin dy nga pretendentët për çmimin e madh të “BBV”, mirëpo asnjëri nuk ia...

Juli befason me postimin, në këtë gjendje e publikon bashkëshorten

Julian Deda, personaliteti i njohur i mediave sociale, ka ndarë një moment të papritur në llogarinë e tij në...

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin”, Luizi reagon menjëherë pas deklaratës së Julit

Julian Deda, aktori i njohur shkodran, ka dhënë një intervistë emocionuese mbrëmjen e djeshme brenda emisionit "Big Brother VIP...

“E futën në psikiatri gjashtë muaj, kot!” Jul Deda trondit me rrëfimin prekës për babain e ndjerë!

Në një rrëfim rrëqethës brenda shtëpisë së “Big Brother”, aktori dhe prezantuesi Julian Deda ka ndarë një histori personale...

Befason Juli, zbulon dy banorët që do të rikthehen në shtëpi pas skualifikimit

Gjatë një bisede me Julian Dedën, Rike Roçi e ka pyetur këtë të fundit se mes Ilnisa Agollit, Egla...

Lojëtari BBVA ka filluar dyshimet, këtij banori po i japin informacion nga jashtë?

Përplasjet mes Jul Dedës dhe Romeo Veshajt kanë vijuar edhe pasditen e djeshme në BBV, ku Juli e ka...

‘Do të të kafshoj’, përplasje e ashpër mes dy banorëve të Big Brother Vip Albania

Që në ditët e para të qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, kanë nisur debatet mes aktorit Julian...

Luizi në krah të Benet Becit, shpërthen komediani i njohur: Me ato mund të blesh dy këngëtarë, por jo gjithë Shkodrën

Dalja e Luiz Ejllit në krah të kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës, Benet Beci, ka sjellë reagime të...