Web Analytics
Ballina Etiketimet Korab Shaqiri

Etiketim: Korab Shaqiri

Korab Shaqiri sjell foton e ëmbël me bashkëshorten

Korab Shaqiri nuk është edhe shumë aktiv në rrjetet sociale sa i përket jetës personale. Mirëpo herë pas herë poston edhe foto familjare. Së fundmi sjelli...

Korabi me bashkëshorten ndajnë imazhe nga pushimet në Dubai

Korab Shaqiri është një ndër këngëtarët e njohur të skenës muzikore shqiptare dhe shumë i pëlqyer nga publiku. Këngëtari është shumë aktiv në rrjete sociale...

Kështu duket gruaja e Korabit pa pikë grimi

Lulka Jashari tashmë është e njohur si gruaja e këngëtarit të njohur Korab Shaqirit. Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale, ata shpesh komentohen. Ajo gjithmonë...

Djali i Korab Shaqirit një loçkë e veshur kuq e zi

Këngëtari i mirënjohur Korab Shaqiri, është lindur e rritur në një familje patriotike, ku vlera kombëtare është çmuar mbi gjithçka. Korabi, i biri i këngëtarit...

Korab Shaqiri ka për të thënë diçka ndaj akuzave për Adelina...

Këngëtari Korab Shaqiri ka reaguar pas disa lajmeve të rreme, se kinse ai ka thënë se Adelina Ismaili nuk di të këndojë. Për këtë ka...

‘Dilema’ kënga e re e punuar në kushte shtëpie nga Korab...

Korab Shaqiri ka publikuar projektin e ri. Pandemia nuk ua ka kufizuar kreativitetin këngëtarëve shqiptarë të cilët gjatë gjithë kësaj kohe kanë shërbyer me performanca...

LAJMET MË TË LEXUARA