Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tag: Megi Pojani

Çfarë ndodhi? Megi Pojani shpërthen në lot në mes të emisionit!

Gjatë episodit të sotëm të “Përputhen”, Megi Pojani është suprizuar sot në studio nga mamaja e saj për festën...

Pse Megi Pojani i’u premtoi prindërve që nuk do të martohet kurrë?

Megi Poljani në një intervistë ditët e fundit, tregoi më shumë për jetën e saj. Sfidat fëmijërore, ndalesat e prindërve...

Nxehet keq moderatorja e Përputhen, çfarë ndodhi me Megin në emision

Në "Përputhen" ka patur shumë debate mes konkurrenteve, por jo vetëm. Vedati dhe Buçi janë përballur me njëri-tjetrin pas...

Befason Megi Pojani, sjell foto duke e puthur në buzë këtë person

Megi Pojani së fundi u përfol në media për eksperiencën e re të saj si moderatore në Përputhen. Moderatorja në...

‘Përputhen’ filloi, moderatorja Megi Pojani duket ‘përvëluese’

Programi i dashurisë që po organizohet tash e disa vite ka filluar sezonin e ri. Deri më tani moderatore e...