Web Analytics

Çfarë ndodhi? Megi Pojani shpërthen në lot në mes të emisionit!

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë episodit të sotëm të “Përputhen”, Megi Pojani është suprizuar sot në studio nga mamaja e saj për festën e gruas.

Teksa ajo ka qenë duke e falenderuar publikisht të ëmën për të gjitha sakrificat, zëri i saj dëgjohet në sfond.

Megi Pojani: Shpresoj të bëhem sa gjysma jote, sepse një zonjë, je një grua dhe një nënë e shkëlqyer dhe asnjëherë nuk ndalon së punuari me ne.

Sapo moderatorja ka thënë këto fjalë, ajo ka dëgjuar zërin e të ëmës që po e thërriste ‘Megi’, duke shkaktuar emocione të forta në studio.

Nëpërmjet lidhjes telefonike, e ëma e përgëzoi Megin për gjithçka që ka arritur, duke i thënë se do ta mbështesë gjithmonë.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Per’puthen 💋 (@perputhen_tch)

Të FUNDIT