Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Tag: Milot Llalloshi

Milot Llalloshi publikon foto me gruan dhe fëmijët nga pushimet në Itali

Gjatë ditëve të fundit, Milot Llalloshi ka qëndruar pranë familjes së tij për të shijuar kohën së bashku. Një nga...

Kaq bukuroshe e elegante e paska bashkëshorten Milot Llalloshi

Milot Llalloshi prej vitesh është personazh i njohur për publikun në Kosovë dhe jo vetëm. Vëllai i vetëm i këngëtares...

A e keni ditur se ky mjek i njohur është babai i Milot Rashicës?

Nexhmedin Rashica, babai i futbollistit kosovar Milot Rashica është mjek i njohur në Vushtri, madje ishte edhe drejtor i...