Web Analytics

Etiketim: Morena Taraku

Luksi për Morena Tarakun nuk ka fund, këto foto e tregojnë...

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku mbetet aktive në rrjetet sociale.Me postime të ndryshme që çdo herë tërheqin vëmendje, vetëm në llogarinë e...

Morena Taraku ndanë foto të këtij mashkulli, thotë se është dashuria...

Morena Taraku prej kohësh është shpërngulur në Stamboll ku sic bën të ditur ajo po qëndron bashkë me babain e saj.Ajo nga atje shpesh...

Morena Taraku duket joshëse dhe plot stil në imazhet e fundit

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku mbetet aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme që çdo herë tërheqin vëmendje, vetëm në llogarinë...

Babai i nxjerr foton e çuditshme Morena Tarakut

Morena Taraku është missi, modelja e këngëtarja e famshme shqiptare që për vite me rradhë mbetet e përfolur.Siç dihet, bukuroshja shqiptare është zhvendosur për...

Morena dhe jeta e saj luksoze, modelja thot se të gjitha...

Morena Taraku konsiderohet si njëra nga modelet më të njohura në Kosovë.Taraku këto kohë është shumë aktive me postime në rrjete sociale.Ajo njihet për...

Morenën e ka tjetërsuar ndërhyrjet plastike, ja si dukej para 10...

Morena Taraku, vazhdon të jetojë jetën e saj të luksit.Që kur ajo u zgjodh miss, vëmendjen nga publiku e kishte gjatë gjithë kohës.Duke qenë...

Morena Taraku e festoi ditëlindjen duke prerë 10 tortë

Modelja e mirënjohur, Morena Taraku, më 1 prill kishte përvjetorin e lindjes.Taraku mbushi 29 -të vite jetë, mes shumë sukseseve dhe një karriere mjaft...

Unazë diamanti, çantë ‘Louis Vuitton’ e byzylyk ‘Cartier’ – dhuratat e...

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ditën e sotme (e premte) feston ditëlindjen e 29-të.Bukuroshja, e ndjekur nga 1.5 milion njerëz në...

“Tregoja atij këtë”, për kë e ka fjalën Morena Taraku?

Morena Taraku konsiderohet si njëra nga modelet më të njohura në Kosovë.Taraku këto kohë është shumë aktive me postime në rrjete sociale.Ajo njihet për...

Morena Taraku thumbon vajzat në foton e fundit

Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar, ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.Së fundmi...

LAJMET MË TË LEXUARA