Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Tag: Naser Rafuna

E papritur, Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë ndarë rrugët mes tyre. Sipas burimeve të “Prives”...

Naser Rafuna publikon fotografinë më të ëmbël me bashkëshorten, ajo po duket si një zonjë e vërtetë

Naser Rafuna është një ndër aktorët më të pëlqyer të momentit nga publiku shqiptar. Edhe pse luajti në shumë seriale...