Web Analytics

E papritur, Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë ndarë rrugët mes tyre.

Sipas burimeve të “Prives” dyshja nuk janë larguar në mënyrë paqësore nga njëri-tjetrit dhe bashkëpunimi i tyre për më shumë se një dekadë.

Gresa ka vendosur që Naserin të largoj edhe nga rrjetet e saj sociale.

Aktorët nuk kanë bërë të ditur arsyejen për prishjen e raportit ,por një është e ditur pas vendimit të tyre, bashkë nuk do ti shohim./Kosovarja/

Nga rubrika