Web Analytics

Etiketim: Nera Fejzullahu

Nera e Bulza Fejzullahu, nënë e bijë që po jetojnë me...

Në familjen e Sabri Fejzullahut, thuajse të gjithë janë emra të njohur për publikun.Jashtë listës së personave të famshëm, nuk mbetet as bashkëshortja e...

‘Ti Nera jem…”, Sabri Fejzullahu do ta shkrijë gruan e tij...

Sabri Fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë.Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë...

Rrëfehet Sabri Fejzullahu: Isha xheloz, ja ç’bëra për bashkëshorten!

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka qenë gjithmonë mjaft i dashur për publikun shqiptar, por mesa duket edhe ai qenka një burrë tipik shqiptar.I ftuar në...

Ariana publikon foton me të bukur nga ditëlindja e vjehrrës, veshja...

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri...

U përfol shumë ditëlindja e saj, por e dini sa vite...

Nera Fejzullahu bashkëshortja e këngëtarit Sabri fejzullahu festoi ditëlindjen.Mes familjarëve e miqve asaj iu bë një surprizë e ëmbël.Ermali tregoi se nëna e saj...

Brenda festës ‘luksoze’ të ditëlindjes së Neres

Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut festoi ditëlindjen dje.Për të ishte përgaditur një ambient i bukur derisa u surprizua nga të afërmit.Ajo kishte veshur fustan të...

Ariana me vjehrrën vallëzojnë si dy kunata

Nera Fejzullahu bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sabri Fejzullahu, mori urime pafund nga familjarë, miqë dhe dashamirë me rastin e ditëlindjes së saj.Familja, këtë...

Kjo është surpriza që ja bëri familja Nera Fejzullahut, asaj ju...

Nera Fejzullahu është bashkëshortja e adhuruar e këngëtarit të mirënjohur, Sabri Fejzullahu.Nera, gjatë gjithë ditës ka marrë urime pafund nga familjar, miq dhe dashamirë...

Urimi emocional i Sabriut për gruan

Dedikimet emocional të këngëtarit, Sabri Fejzullahu ndaj gruas së tij, Nerës, janë bërë të shpeshta, përmes fjalëve romantike kujdesët t’ia shpreh publikisht dashurinë dhe...

“Ta ha zemren e bardhë”, Sabri Fejzullahu me fjalë romantike për...

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, ka publikuar një imazh në llogarinë e tij në “Instastory”.Aty shihet nën shoqërinë e bashkëshortes së tij, Nerës.Si...

LAJMET MË TË LEXUARA