Web Analytics

Vjehrra befason Arianën me urimin për ditëlindje

Ariana Fejzullahu feston ditëlindjen, urimin e veçantë ja bënë vjehrra.

Ariana Fejzullahu është një nga blogeret më të njohur.

Ajo komentohet shpesh herë në median rozë duke qenë edhe gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Sot është ditë speciale për të pasi feston ditëlindjen.

Derisa ka pranuar qindra mesazhe urimi ai më i veçanti ishte nga vjehrra e saj, Nera Fejzullahu.

”Urime nga zemra ditëlindjen tande Ariana zemra ime, të uroj plot shëndet dhe shumë lumturi në jetë, të dua”, kishte shkruar Nera./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika