Web Analytics

Ariana befason me urimin për vjehrrën e saj

Ariana Fejzullahu eshte bashkeshortja e kengetarit te njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo eshte mjaft e pelqyer dhe e percjellur nga publiku ku here pas here per ta sjell momente nga perditshmeria e saj.

Sot ajo ka uruar vjehrrën e saj për ditëlindje.

Raporti që kanë nuse e vjehërr, shumë herë është cilësuar shembull për të gjithë.

Sot me rastin e ditëlindjes së zonjës Nera, nuk mungoi as urimi i nuses.

“Gëzuar ditëlindjen zemra jem, Të dua”, shkruan Ariana në fotografinë e ndarë së bashku./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika