Web Analytics

Tag: Njomza Rinor

Njihuni me vajzën bukuroshe të Njomzës dhe Rinorit!

Çifti i njohur i rrjeteve sociale, Njomza dhe Rinori janë bërë prindër së fundmi. Aiyana, është vajza simpatike që ia...

Njomza dhe Rinori u bën prindër, zbulojnë gjininë dhe emrin e bebit

Pas të gjitha sfidave, Rinori dhe Njomza janë bërë prindër për herë të parë. Ata mirëpritën në jetë një vajzë...

Në pritje të ëmbël, Njomza sjell fotot me barkun e rrumbullakosur

Njomza dhe Rinor janë cifti i njohur në rrjete sociale. Ata kanë qenë mjaft të përfolur sidomos në kohën kur...

Çifti që u bë i njohur falë rrjeteve sociale po bëhen prindër për herë të parë (Foto)

Çifti i cili u bë i njohur nga rrjetet sociale, Njomza dhe Rinori, po bëhen prindër për herë të...

Njomza zbulon të vetmin gabim që ka bërë gjatë dasmës së saj

E ftuar këtë javë në rubrikën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, ishte Njomza Kastrati. Ajo u përgjigj pyetjeve...