Web Analytics

Njomza zbulon të vetmin gabim që ka bërë gjatë dasmës së saj

Botuar nga: InfoKosova

E ftuar këtë javë në rubrikën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, ishte Njomza Kastrati.

Ajo u përgjigj pyetjeve pikante të Prive-s, si dhe ndër të tjerash zbuloi shumë gjëra rreth vetes së saj dhe Rinorit.

Ndër të tjerash, ajo zbuloi edhe një gabim që ka bërë gjatë dasmës se saj dhe tani i këshillon të gjithë që ta kenë parasysh.

Për cfarë bëhet fjalë? Ndiqni të plotë materialin e mëposhtëm. /Prive/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT