Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Njomza zbulon të vetmin gabim që ka bërë gjatë dasmës së saj

E ftuar këtë javë në rubrikën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, ishte Njomza Kastrati.

Ajo u përgjigj pyetjeve pikante të Prive-s, si dhe ndër të tjerash zbuloi shumë gjëra rreth vetes së saj dhe Rinorit.

Ndër të tjerash, ajo zbuloi edhe një gabim që ka bërë gjatë dasmës se saj dhe tani i këshillon të gjithë që ta kenë parasysh.

Për cfarë bëhet fjalë? Ndiqni të plotë materialin e mëposhtëm. /Prive/

Shiko videon:

Nga rubrika