Web Analytics

Etiketim: Ramush Haradinaj

Djali i Ramush Haradinaj shkëlqen në mbrëmje të maturës

Djali i ish-kryeministrit, Ramush Haradinaj, Gjini, sonte e ka mbrëmjen e maturës.E për këtë Haradinaj ka publikuar disa fotografi familjare në Facebook.“Gëzuar mbrëmja e...

Ramush Haradinaj takohet me Loredanën dhe Noizyn: Me miq të veçantë

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj është takuar me dy artistët e njohur, Loredana dhe Noizyn, Haradinaj ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e tij...

Ramushi dhe Anita marrin pjesë në një dasëm shqiptare në Amerikë,...

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita Haradinaj, natën e mbrëmshjme klanë marrë pjesë në një dasmë shqiptare të mbajtur në...

Pas Kurtit, edhe Haradinaj niset për SHBA

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për vizitë zyrtare.Haradinaj në ShBA do të...

Haradinaj: Albin ku je ti?

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka kritikuar kryeministrin Albin Kurti për shkak të, siç tha ai, refuzimit të rreshtimit të Kosovës përkrah SHBA-së për...

Haradinaj: Liria e mediave duhet të jetë e pacënueshme

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj tha se ndihet i shqetësuar ndaj sumeve që po iu bëhen gazetarëve e mediave...

Haradinaj: 1 Maji Kosovën e gjeti pa Ligj të Pagave

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se Një Maji e gjeti Kosovën pa Ligj të Pagave.I pari i AAK-së...

AAK më 5 qershor mban Kuvendin Zgjedhor

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, të mërkurën ka mbledhur Këshillin Drejtues dhe Kryesinë e partisë.Kreu i AAK-së në një postim...

Publikohet fotografia e rrallë nga dasma e Ramushit me Anitën

Është publikuar një foto e rrallë e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij, Anita, në ditën e dasmës.Ata u njohën gjatë...

Haradinaj ia rëndit dështimet Kurtit pas një viti të qeverisjes

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ka renditur disa nga të cilat ai i vlerëson si...

LAJMET MË TË LEXUARA