Web Analytics
Ballina Etiketimet Ramush Haradinaj

Etiketim: Ramush Haradinaj

Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i AAK, Ramush Haradinaj ka thënë se dyshimet e tij për qeverinë e Albin Kurtit tashmë janë vërtetuar. Haradinaj, në “Debat Plus”, thotë se...

Ramush Haradinaj zgjedh Durrësin për pushime

Ish- kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vendosur që pushimet t’i kaloj në bregdetin shqiptar. Ramush Haradinaj dhe familja kanë zgjedhur Durrësin duke shfrytëzuar pushimin...

Haradinaj, Kurtit: Zbrit në tokë kryeministër, shteti nuk udhëhiqet me llafe

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shpërndarë një video incizim në faqen e tij Facebook ku shihet kryeministri Kurti...

Haradinaj: Kryeministër lëre Greqinë, eja merru me problemet e vendit!

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar për gjendjen e rëndë të qytetarëve të Deçanit, si pasojë e helmimit. Ai...

Dyshimet për helmim nga uji në fshatrat e Deçanit, reagon Ramush...

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka reaguar për rastin e helmimeve të mbi 164 qytetarëve në komunën e Deçanit. Në një shkrim në rrjetin social...

“Me loqken tem”, Anita pozon krahë Ramushit

Çifti i njohur kanë ndarë një imazh së bashku. Anita dhe Ramush Haradinaj, kanë pozuar pranë njëri-tjetrit. Ishte bashkëshortja e ish-kryeministrit e cila ka postuar foton...

Elvana takohet me Ramushin e Anitën, ja çfarë dhurate u bën

Elvana Gjata është takuar me Anita dhe Ramush Haradinaj. Këtë e bëri të ditur Anita përmes një postimi në Instagram edhe me fotografi bashkë. Ajo tregoi...

Haradinaj uron SHBA-të: 4 korriku është vet mesazhi i lirisë së...

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka uruar popullin amerikan me rastin e 4 korrikut, Ditës së Pavarësisë së SHBA-ve. Haradinaj përmes...

Vajza e Ramush Haradinaj do të shkollohet në njërën nga shkollat...

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë të ditur se vajza e tij do të vijojë mësimet në shkollën e...

Haradinaj përsëri ia thotë këngës “Ani moj Kosovë”

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj përsëri ka kënduar këngën e tij të preferuar “Ani moj Kosovë”. Ish-kryeministri gjatë përvjetorit të dëshmorit...

LAJMET MË TË LEXUARA