Web Analytics
Ballina Etiketimet Rovena Stefa

Etiketim: Rovena Stefa

Me kapele mbi kokë, Rovena Stefa mezi po njihet

Rovena Stefa ëshë komentuar shumë kohëve të fundit për ndryshimet e mëdha në pamje. Shpesh thuhet së këngëtarja ka bërë ndërhyrje pasi duket shumë më...

Kaq shumë ndryshon pamje Rovena Stefa, nuk do ta njihni

Rovena Stefa ka ndryshuar shumë në pamje që befasoi të gjithë. Mirëpo në foton e fundit që ka postuar në instagram ajo duket edhe më...

Rovena Stefa dhe Elhaida Dani nuk flasin për këtë arsye!

Rovena Stefa dhe Elhaida Dani nuk flasin. Stefa tregoi gjatë një interviste për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”  pasi kjo më herët nuk...

Rovena Stefa në lidhje me biznesmenin kosovar?

Këngëtarja Rovena Stefa ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit. Përpos këngës së re, ishte edhe lidhja e përfolur me një djalë nga Kosova,...

Kush është djali nga Kosova që i mori zemrën Rovena Stefës...

Këngëtarja Rovena Stefa së fundmi ka sjellë projektin e shoqëruar me videoklip “Le të thyhen gotat” i cili është pritur mirë nga publiku. Në një...

Këngëtarja shqiptare në momente të ‘nxehta’ nga prapaskenat e klipit

Në prapaskenat e klipit “Mall”, vjen e zjarrt. Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa, ka ndar per fansat  një video në llogarinë e saj në...

Rovena Stefa zbulon më shumë se ç’duhet në fustanin e kuq

Rovena Stefa është një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Me postime të shumta në rrjete sociale, ajo shpesh kalon në lajm. Gjithmonë në pozat që...

Rovena Stefa shpohet në fytyrë

Rovena Stefa muaj më parë është komentuar për një ndërhyrje në hundë, për të cilën kishte folur publikisht. Së fundi, ajo postoi tjetër video, në...

Befason Rovena Stefa, e quan vetën mbretëreshë

Këngëtarja e skenës muzikore Rovena Stefa njihet si një femër me paraqitje të veçanta. Ajo gjithmonë shfaqet me stile të ndryshme tek vetja, duke përdorur...

Rovena Stefa e xhiron dhe thotë se i pëlqen vetja

Është femra me kaçurrelet më të veçanta, të cilat e bëjnë të duket unike. Rovena Stefa është figuurë e njohur dhe mjaftë e pëlqyer nga...

LAJMET MË TË LEXUARA