Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Tag: Rrezarta Shkurta

Kanë diferencë të madhe në moshë, Rrezarta befason me postimin për bashkëshortin Ermalin

Njëherë këngëtare e njohur, tani një ikonë e fotografisë, Rrezarta Shkurta vazhdon të mbajë aktivitet në rrjetet sociale duke...

Brenda pushimeve përrallore të Rrezartes dhe Ermalit në Maldive

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha po shijojnë disa ditë pushimesh në Maldive. Sipërmarrësja e njohur ka ndarë...