Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Sarah Berisha

Dj Pm ‘shokon’ me deklaratën për motrën e të dashurës së tij

Dj Pm dhe Sarah janë një nga çiftet më të ndjekur dhe të dashur për ndjekësit e tyre. Në ditët...

Sarah Berisha pëson incidentin e papritur!

Sarah Berisha eshte nje nga blogeret me aktive ne rrjete sociale. Ajo ndan momente te shumta me ndjekesit e saj,...

I ka ruajtur kaq vite, Sarah ndan me ndjekësit kujtimet më të bukura nga fëmijëria

Sarah Berisha ka bërë një publikim emocionues në instastory duke ndarë disa pamje që e kujtojnë fëmijërinë e saj. Në...

Sarah është bërë tamam nuse Kosove, shikoni si shërben çaj rusi!

Sarah Berisha dhe dj Pm po e shijojnë romancën e tyre. Ani pse çifti ende nuk janë vendos të një...

Sarës i ndodh e papritura kur vjen në Prishtinë

Blogerja e njohur Sarah Berisha është mjaftë aktive në rrjetet sociale duke publikuar momente te ndryshme nga jeta private. Sa...

U komentua për shtatzëninë e Sarës, Dj PM flet për lajmin e bukur!

Dy ish-konkurrentët e Big Brother VIP 1 Sarah Berisha dhe Dj Pm janë gati ta çojnë lidhjen e tyre...

A ka operacione plastike Sara Berisha? Do befasoheni me përgjigjen!

Sarah Berisha eshte goxha aktive ne rrjete sociale duke qene se eshte blogere. Ish banorja e Big Brother Vip Albania,...

Kjo foto i bëri njerëzit të mendojnë se Sarah dhe Dj PM po bëhen prindër për herë të parë

Pyetjet drejtuar blogeres dhe ish-banores së BBV, Sarah Berisha në lidhje me partnerin e saj Dj PM, janë të...

Nuk du i’u shkonte ndërmend ti bëni dhuratë të tillë të dashurit ashtu si Sara Dj Pm-it

Sarah Berisha dhe Dj Pm, janë një nga çiftet më simpatike, që kanë marrë zemën e ndjekësve në rrjete...

Sarah i bën një thirrje publike motrës së saj, kjo është arsyeja

Sarah Berisha është një nga blogeret më të njohura e të dashura shqiptare. Ajo mori më shumë famë nga pjesëmarrja...

Dj Pm i bën urimin më të ëmbël Sares për ditëlindje

Blogerja a njohur, Sarah Berisha, festoi dje ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë sesi...

E përbashkëta e Kiara Titos dhe Sarah Berishës, e gjeni dot cila është?

Të gjitha vajzat janë të prirura pas modës e markave më të mira. E sigurisht që ku tjetër veç këtyre...