Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Dj Pm ‘shokon’ me deklaratën për motrën e të dashurës së tij

Dj Pm dhe Sarah janë një nga çiftet më të ndjekur dhe të dashur për ndjekësit e tyre.

Në ditët e fundit, vëmendja është përqendruar te suporti që Dj PM po jep për Ditean, motrën e Sarës.

Në një postim të Diteas, Dj Pm shkruan, “Sarah Berisha më shumë e dua Ditean se ty”.

Kjo deklaratë tregon për lidhjet e ngushta që Dj Pm ka me motrat Berisha, dhe për ndjenjat e forta që ai ndjen për familjen e të dashurës së tij.

Shiko foton:

Të fundit