Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Dj Pm

Dj Pm ‘shokon’ me deklaratën për motrën e të dashurës së tij

Dj Pm dhe Sarah janë një nga çiftet më të ndjekur dhe të dashur për ndjekësit e tyre. Në ditët...

U komentua për shtatzëninë e Sarës, Dj PM flet për lajmin e bukur!

Dy ish-konkurrentët e Big Brother VIP 1 Sarah Berisha dhe Dj Pm janë gati ta çojnë lidhjen e tyre...

Kjo foto i bëri njerëzit të mendojnë se Sarah dhe Dj PM po bëhen prindër për herë të parë

Pyetjet drejtuar blogeres dhe ish-banores së BBV, Sarah Berisha në lidhje me partnerin e saj Dj PM, janë të...

Nuk du i’u shkonte ndërmend ti bëni dhuratë të tillë të dashurit ashtu si Sara Dj Pm-it

Sarah Berisha dhe Dj Pm, janë një nga çiftet më simpatike, që kanë marrë zemën e ndjekësve në rrjete...

Dj Pm bën ndryshimin drastik në pamje, shikoni si duket tani

Pajtim Krasniqi i njohur me emrin artistit Dj Pm ka publikuar pamje në llogarinë e tij. Ai në fillimet e...

Dj Pm i bën urimin më të ëmbël Sares për ditëlindje

Blogerja a njohur, Sarah Berisha, festoi dje ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë sesi...

Do kemi fejesë këtë verë? Sarah Berisha zbulon planet me Dj PM

Sarah Berisha dhe DJ PM janë një ndër çiftet më të preferuar në showbiz që kur historia e tyre...

PM ka një ankesë për Sarah-n si blogere dhe do shkriheni se qeshuri

Sot të gjithë janë bërë blogere në rrjetet sociale, ama disa nga ato e kanë ushtruar këtë profesion që...