Web Analytics

Për ditëlindje, DJ PM merrë urimim më të ëmbël nga kjo grua, nuk është Sarah

Sot është një ditë speciale për Dj Pm pas ai feston ditën e lindjes.

Me këtë rast Pajtimi ka pranuar urimin e ditëlindjes nga nëna e tij “Gëzuar ditëlindjen sugari jem, te dua përjetë”.

Gjithashtu ai ka falënderuar familjarët, miqtë dhe të gjithë personat e afër që e shoqëruan për gjatë këtyre viteve.

“Faleminderit Zot për gjithçka qe m’ke dhanë. Faleminderit familja jeme , shoqnia jeme , edhe krejt njerzt qe m’perkrahin.

Ju dua shume edhe jam mirënjohës gjithë jetën. Urime ditëlindja bir ishalla edhe shume tjera qysh t’kish qef ti” ka shkruar ai.

Nga rubrika