Web Analytics

Sarah është bërë tamam nuse Kosove, shikoni si shërben çaj rusi!

Botuar nga: InfoKosova

Sarah Berisha dhe dj Pm po e shijojnë romancën e tyre.

Ani pse çifti ende nuk janë vendos të një shtet për të bashkëjetuar, por me veprimin e fundit që ka bërë Sarah na vërteton që do jetë një nuse e mirë Kosovë.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet teksa i mbush gotat me çaj.

“Me thuaj qe je në Kosovë, pa me thënë qe je në Kosovë” ishte shprehur blogerja./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT