Web Analytics

Etiketim: Sinan Hoxha

Shtëpia luksoze e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër ciftet më të dashura të shoëbizit shqiptar.Ata së bashku kanë dy djem.Andrra së fundi ka ndarë një...

Video/ Sinan Hoxha shan serbët në mes të koncertit

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha ka mbajtur së fundmi një koncert në SHBA.Në koncertin që mblodhi qindra shqiptarë, tërhoqi vëmendjen një moment, ku këngëtari...

Andrra i thotë dua shumë fëmijë, Sinani shkurt: jo!

Çifti Sinan dhe Andra Hoxha, janë nder çiftet më të dashura.Ata janë të martuar dhe kanë dy fëmije.Sinani shpesh herë flet për martesën e...

Si ndihej Andrra kur Sinani ishte në borxhe?

Pak ditë më parë këngëtari nga Shqipëria Sinan Hoxha, deklaroj se gjatë kohës së pandemisë nuk ishte mirë financiarisht.Ai, tha se në kohën e...

Sinan Hoxha pjesë e “Big Brother Vip2″?

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Hoxha së fundi ka qenë i ftuar në “Pardon My French” në Top Albania Radio, ku ka folur rreth...

Andrra me Sinanin nisin pushimet, postojnë foto duke u puthur

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha, janë ndër çiftet më të përfolura.Ani pse kanë kohë të gjatë në lidhje, ata vazhdojnë të jenë shumë aktiv...

Sinan Hoxha: Gjatë pandemisë mora para borxh

Sinan Hoxha ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka rrëfyer detaje nga jeta personale dhe profesionale.Në një intervistë për “Pardon My French”,...

Festë në familjen e këngëtarit Sinan Hoxha

Për familjen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit sot është një ditë speciale.Kjo pasi që djali i tyre i madh feston ditëlindjen.Ndërsa, urimi i...

Kaq simpatik është Sinan Hoxha, ja çfarë dhuratash i bënë gruas

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të njohura të estrades muzikore shqiptare.Dyshja, janë në lidhje e të martuar prej vitesh...

Këto janë disa nga çiftet e njohura kosovare që kanë 10...

Jeta private e "VIP-ave" është çdo herë në qendër të vëmendjes, e disa nga çiftet e njohura të estradës kosovare komentohen shpesh për shkak...

LAJMET MË TË LEXUARA