Web Analytics

Tag: Teuta Selimi

E raportoi në polici për dhunë, sot Teuta ka dy fjalë për vëllain e saj dhe habit me postimin

Disa javë më parë këngëtarja e njohur Teuta Selimi ishte mjaft e përfolur në rrjet për jetën e saj...

Pas dhunës në familje, kjo është përgjigja e Teuta Selimit për të gjithë

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi është bërë tema kryesore e diskutimeve, por kësaj here jo për shkak të suksesit...

Kjo është gjendja e këngëtares Teuta Selimi pas dhunës në familje

Këngëtarja Teuta Selimi ka hyrë në qendër të vëmendjes jo vetëm për karrierën e saj muzikore, por edhe për...

Edhe Teuta dhe Ermali ‘hyjnë në tripa’, shkrijnë me videon që publikuan në TikTok

Rrjeti social TikTok i ka 'pushtuar' edhe personat e famshëm. Ka disa prej tyre që janë edhe aktiv në Live...

Kjo nuk pritej, Dafina Zeqiri dhe Teuta Selimi puthen në buzë (Video)

Këngëtaret e mirënjohura Dafina Zeqiri dhe Teuta Selimi së fundmi kanë pasur një datë të përbashkët. Ato, përpos që kanë...

Luiz Ejlli takohet me këngëtaren Teuta Selimi, ja çfarë bëjnë bashkë!

Luiz Ejlli është parë në shoqërinë e këngëtarës së njohur kosovare, Teuta Selimi. Ejlli është parë që së fundmi po...

Teuta Selimi i pren flokët si ‘burrë’, shokon me pamjen e re

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e njohur, por edhe e dashur për publikun. Ajo ka kohë që është pjesë...

Teuta Selimi bëhet si vajzë e re me ndërhyrjet në fytyrë

Për Teuta Selimin ka ndaluar koha, pas një morie ndryshimesh në pamjen e jashtme. Njejtë si shumë kolege të saj,...

Si rrallë herë, Teuta Selimi publikon foto krah bashkëshortit

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi në mediat social është aktive duke ndarë foto nga me të ndryshmet. Para disa orësh...

Befason Teuta Selimi, në këtë moshë me gjoks në ‘fushë’

Këngëtarja e shumë hiteve Teuta Selimi ka publikuar nje video në ‘Instagram’ ku pamja e saj ka ngjallë komente...

Me fustan ngjitur për trupi e frizurë unike, Teuta Selimi mahnit dasmorët

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e njohur, por edhe e dashur për publikun. Ajo ka kohë që është pjesë...