Web Analytics

Me fustan ngjitur për trupi e frizurë unike, Teuta Selimi mahnit dasmorët

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e njohur, por edhe e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore duke sjellur shumë këngë që janë shndërruar në hite e dëgjohen edhe sot.

Teuta është aktive edhe në rrjetet sociale, ku në fotografinë e fundit po duket tejet bukur në një dasmë.

Ajo ka veshur një fustan të zi dhe ka bërë një frizurë me të cilën po duket si zonjë./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika