Web Analytics

Kjo nuk pritej, Dafina Zeqiri dhe Teuta Selimi puthen në buzë (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtaret e mirënjohura Dafina Zeqiri dhe Teuta Selimi së fundmi kanë pasur një datë të përbashkët.

Ato, përpos që kanë ndarë skenën, kanë ndarë edhe një të papritur në sy të publikut.

Dy këngëtaret, që kanë edhe lidhje familjare, kanë shkëmbyer një puthje të lehtë në buzë duke ndezur turmën e pranishme në koncert.

Video nga momenti është bërë virale në rrjet duke ndarë publikun në dy pjesë.

Një pjese prej tyre e kanë marrë me sportivitet këtë puthje të lehtë kurse të tjerë e kanë marrë më afër zemrës se ç’duhet këtë puthje një sekondshe duke kritikuar këngëtaret për gjestin.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Llafe t’Grave (@llafetgrave_)

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT