Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Tag: Unikkatil

Unikkatil feston ditëlindjen, e besoni sot sa vite mbushi?

Reperi i njohur Unikatili sot feston ditëlindjen. Urimet nga miqtë dhe familjarët e tij nuk munguan as në rrjete sociale. Ai...

Arbenita publikoi biseden dhe tha se i ka shkruajtur Unikkatili, reagon ashpër reperi

Modelja Arbenita Ismajli publikoi një mesazh, në të cilin dukej sikur i ka shkruar reperi Unikatil. Në mesazh shkruhej: “Hej....

“Erdhi dita” – Unikkatili ka një befasi shumë të bukur për publikun

Një prej reperëve më të mirë shqiptarë, Viktor Paloka, i njohur me pseudonimin Unikkatil, sot publikon projektin e fundit. Siç...