Web Analytics
Ballina Etiketimet Vjedhje

Etiketim: Vjedhje

Vodhi 80 mijë euro në Francë, i blen shtëpi dhe veturë...

Një 22-vjeçar që dyshohet se është nga Kosova, e që jeton në Strasburg të Francës, është arrestuar pasi kishte vjedhur 80 mijë euro nga...

Mërgimtarit i vidhet Mercedes G-Clas midis Prishtinës

Në faqen e Facebookut “Markali t’kerreve” është raportuar një vjedhje e veturës luksoze në Prishtinë. Një person ka njoftuar se sot në mes të Prishtinës...

LAJMET MË TË LEXUARA