Web Analytics

Tag: Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj bëhet bashkë me reperin e njohur kosovar

Ghetto Geasy ka bashkuar forcat për një tjetër projekt me Xhensila Myrtezajn. Dyshja e famshme e shoubizit kanë ndarë një...

Thumbon Besin, por feston me nënën e tij! Xhensila Myrtezaj poston foton e papritur me ish vjehrrën

Ajka Kallaku, e bija e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezajt, dje festoi ditën e saj të...

Upps! Xhensila edhe në urimin e te bijës, thumbon Besin

Sot ka festë në shtëpinë e Xhensilës, kjo sepse vajza e saj Ajka po feston ditën e lindjes. Urimi i...

Xhensila vishet në të shkurtra, eskpozon format e bollshme

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara në vend. Kjo për shkak të profesionit si këngëtare por edhe...

Xhensila e mëson vajzën e saj Ajkën të kujdeset për veten në moshë kaq të vogël, habit me videon

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të bukura shqiptare. Ajo gjithmonë shfaqet e kuruar në detaje duke shkëlqyer në...

Të pasmet e Xhensilës do ju lënë pa fjalë, fotoja që po ‘çmend’ rrjetin

Pas lindjes së vogëlushit të saj, Amen, Xhensilën përveçse e pamë të fokusuar te palestra iu fut me “kokë”...

Pas dramave të fundi në jetë, Xhensila Myrtezaj e merrë këtë vendim

Jeta private e Xhensila Myrtezaj është diskutuar jashtëzakonisht shumë gjatë kësaj kohe në media dhe faqet rozë. Raporti dhe ndarja...

Xhensila Myrtezaj shkon në pushime me fëmijët, por i ndodh e papritura

Xhensila Myrtezaj ditë me parë ka njoftuar ndjekësit se ka filluar pushimet. Pas një sezone të ngarkuar këngëtarja ka gjetur...

Nuk përmbahet Xhensila, ekspozon gjoksin si asnjëherë më parë në bikinet e vogla

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të komentuara së fundmi. Edhe pse përflitet për divorcin me Bes Kallaku, ajo...

“Marroset” Xhensila, bën dedikimin e ëmbël për djalin: Nuk e prisja, të dua sa… (Foto)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj para disa muajsh i ka dhënë fund lidhjes me Bes Kallakun, dhe tashmë ata...

Xhensila merr fëmijët dhe nis udhëtimin në mes të natës

Orët e para të mëngjesit Xhensilën me dy fëmijët e gjetën në avion. Xhensila nuk tregoi për destinacionin ku po...

“Shumë e kam dasht ama…” Xhensila habit të gjithë me postimin! është për Besin?

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në qendër të vëmendjes së mediave pas publikimit të duetit të saj me Ardian Bujupin...