Web Analytics
Ballina Etiketimet Yllka Kuqi

Etiketim: Yllka Kuqi

A është kjo Yllka në foton e fundit, apo po na...

Yllka Kuqi ka një vit që fitoi epitetin nënë për herë të parë. Kjo e bëri padyshim tejet të lumtur atë dhe bashkëshortin e saj. Por...

Pak ditë para mbylljes, Yllka relaksohet kështu

Yllka Kuqi është një këngëtare që nuk i mungon asnjëherë eleganca në paraqitjen fizike. Me poza të shumta që bën për fansat e saj, ajo...

Çfarë ka bërë Yllka Kuqi me pamjen, nuk njihet që është...

Yllka Kuqi është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Ajo shumicën e kohës merr vëmendje me pozat që merr. Këtë herë, me një...

Yllka Kuqi shfaqet elegante me fustanin e veçantë në imazhet e...

Këngëtarja ka publikuar fotografi teksa ka treguar figurën e përsosur. Në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhet e cila mori komente të shumta...

Sa bukur duket Yllka me të bijën, me veshje të njëjta

Yllka Kuqi është një këngëtare e dalluar në shumë aspekte. Duke qenë një femër e kujdesshme në paraqitjet fizike, ajo gjithmonë kalon në lajm për...

Yllkës iu rritë vajza, tani kafenë po pijnë bashkë

Yllka Kuqi është këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për zërin e saj  qysh nga fillimi i karrierës. Këngëtarja bukuroshe ka një vit që është berë...

Në ditëlindjen e vajzës së Yllka Kuqit,  vetëm tre persona

Konsiderohet të jetë një nga këngëtaret më të pashme e të talentuara, që i këndon pa problem disa zhanre muzikore. Dikur ishte këngëtare e denjë...

Yllka Kuçi me stil siç nuk jemi mësuar ta shohim

Yllka vjen me një stil dhe pozë krejt ndryshe këtë herë, siç nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht. Këngëtarja nga Gjakova vitet e fundit paraqitet...

Yllka zbulon tatuazhin që e mbanë në këtë pjesë të trupit

Këngëtarja e famshme Yllka Kuqi vazhdon të sjellë imazhe tejet atraktive në rrjetin social. Së fundmi ajo zbuloj një tatuazh që e ka mbrapa në...

Yllka e tregon krejt gjoksin me këtë fustan

Yllka Kuqi mbetët një këngëtare e dalluar për paraqitjet që bën. Në të shumtën e rasteve, me pozat e llojllojshme. Këtë herë me një fustan provokues...

LAJMET MË TË LEXUARA