Web Analytics

Etiketim: Zaimina Vasjari

Emri me të cilin vajza e thërret Zaiminën është shumë interesant 

Zaimina Vasjari ka qenë një nga vajzat që morri menjëherë vëmendjen mediatike, jo vetëm për bukurinë e saj por edhe për veçantinë e emrit...

Zaimina shfaqet në top formë një muaj pas lindjes së djalit

Një muaj më parë, ish-Missi Zaimina Vasjari u bë nënë për herë të dytë, ajo solli në jetë djalin, të cilin bashkë me partnerin,...

Zaimina nuk kompleksohet, nuk do besoni sa kilogram peshon pas lindjes...

Kur vjen puna për moshën apo për kilogramët e tepërt janë dy cëshjtet që kompleksojnë më së shumti vajzat dhe gratë.Por mesa duket një...

Zaimina ndan fotografi me fëmijët e saj

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, është duke e shijuar amësinë e saj.Ajo u bë nënë për herë të dytë para katër javësh, kur solli...

Zaimina Vasjari zbulon portretin e djalit në një mujorin e tij

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë.Zeshkanja solli në jetë një djalë që e gëzoi me emrin, Kamar.Sot,...

Pas përfshirjes së saj në përgjimet e policisë reagon Zaimina Vasjari

Prokuroria dhe policia ka regjistruar 312 episode ku efektivët e policisë në pikën e kalimit kufitar në morinë kanë marrë ryshfete me qëllim kalimin...

Zaimina bëhet nënë për herë të dytë, ky është emri interesant...

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë.Këtë e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Klodiani, përmes një imazhi në...

Zajmina shtatzënë, del në publik me bark të rrumbullakësuar

Zaimina Vasjari prej kohësh nuk ka marrë pjesë në asnjë projekt televiziv dhe i është përkushtuar bizneseve dhe familjes së saj.Familja e këngëtares do...

Zaimina realizon fotosesion me vajzën gjatë shtatzanisë së dytë

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari është në pritje të ëmbël, Khloe po bëhet me një motër ose vëlla.Së fundmi artisjta ka realizuar një fotosesion me...

Zaimina po bëhet nënë për herë të dytë, publikon foto me...

Zaimina po bëhet nënë për herë të dytë.Këngëtarja dhe biznismenja shqiptare ka treguar se është në pritje për tu bërë nënë për herë të...

LAJMET MË TË LEXUARA