Web Analytics

Zaimines i ndodh e papritura, frikësohet nga mësyshi

Këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari ka kohë që i është distancuar muzikës, duke qenë më shumë e fokusuar tek familja.

Edhe pse jo me muzikë, bukuroshja po kujdeset të qëndroj afër fansave me anë të rrjeteve sociale.

Që është një femër e bukur,  atraktive dhe provokuese tashmë dihet por ajo duket se frikësohet edhe nga syri keq.

Kjo pasi në “Instastory” publikoi një video teksa shihet duke ecur, e për një moment gati rrëzohet.

“Syri” shkroi në përshkrim të videos duke e shoqëruar me emojin e ‘mësyshit’.

Shiko videon:

Nga rubrika