Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Tayna vë në plan të parë të pasmet, e “djegë” rrjetin

Reperja e famshme kosovare Tayna, ka disa ditë që gjendet në Francë.

Ajo nuk ka hezituar edhe kësaj radhe t’i shfaq format e përkryera trupore, duke vënë në fokus të pasmet gjigante.

E veshur me një fustan të ngushtë për trupi, arriti t’i mahnis mijëra fansa.

Kujtojmë që ajo po e shijon suksesin e këngës “Mashallah x Gzuar” të cilën e solli në duet me reperin Buta dhe është mirëpritur nga fansat e dyshes./Indeksonline/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu