Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Të gjitha po ndryshojnë, por jo sa Xhensila

Dora e doktorit që e ndryshojë Xhensilen

Këngëtarja shqiptare është diskutuar pafund për ndërhyrjet në pamjen e jashtme, të cilat megjithatë nuk i ka pranuar publikisht.

Ama, në fotot para dhe pas, duket qartë që Xhensila ka prekur mjaftë në portretin dhe trupin e saj në përgjithësi.

Pamja e këngëtares këto vitet e fundit është mahnitëse, sigurisht më shumë falë dorës së doktorit, sesa nënës natyrë./Kosovarja

Shiko foton:

Të fundit