Web Analytics

“Ti ke kohë që ke dështuar!”, Xhensila publikon këngën e re, fansat e bëjnë “copë”

Xhensila Myrtezaj ka publikuar një këngë të re të titulluar “Pina, Pina” dhe vjen në bashkëpunim me Varrosin.

Por mesa duket kjo këngë jo vetëm që nuk është pritur mirë nga fansat por ata e kanë kritikuar pafund këngëtaren, duke e konsideruar të dështuar dhe tepër sipërfaqësore.

Deri tani ajo ka publikuar tre bashkëpunime me reperin Majk dhe këngëtarin, Klajd Haruni por asnjëra prej tyre nuk mund të konsiderohet hiti i kësaj vere.

Megjithatë këngëtarja vijon të ketë koncerte si dhe të shijojë shtatzëninë e saj të dytë.

Shiko komentet:

Nga rubrika