Web Analytics

U bë hit ende pa u lansuar, ja kur do të publikohet kënga e Yllit dhe Dhuratës

Ylli Limani dhe Dhurata Dora kanë vendosur që së bashku të sjellin një projekt muzikorë.

Deri më tani është publikuar vetëm pjesa e refrenit të këngës, e që është pëlqyer mjaftë shumë nga fansat.

Menjhere ka marre pelqime te shumta duke u bere virale ne rrjet.

I gjithë projekti do të publikohet sot në ora 18:00.

Nga rubrika