Web Analytics

U panë duke u përqafuar në një anije, ja kush është i dashuri biznesmen i Zhaklinës

Botuar nga: InfoKosova

Zhaklin Lekatari, e cila ditë më parë u shpreh se ndjehet e sigurt në Serbi, postim ky që ngjalli shumë reagime nga fytyra publike dhe jo vetëm.

Pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania 2, opinionistja ka udhëtuar drejt Serbisë, dhe disa ditë më vonë iu publikua një video me një person në një anije, i cili sic duket është i dashuri i saj.

Personi në krah të Zhaklinës është Gjergj Skëndo, djali i Marsel Skëndos.

I njëjti është menaxher i një rrjeti baresh të njohura në Tiranë, pronar i NRG radio, si dhe njihet si ish i dashuri i ish-banores së Big Brother 2, Aida Troka.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT