Web Analytics

U tha se nuk flisnin, por Ermiona sapo tregoi raportin e saj me Kiarën

Nëse mendoni se marrëdhënia mes Kiara Titos dhe Ermiona Lekbellos nuk është e mirë, mendojeni edhe një herë.

Dyshja janë mike të mira madje edhe pse në distancë, realizojnë “video-call” për t’u çmallur.

E një moment të tillë e ka ndarë me të gjithë Ermiona.

“Që mos të mendoni, e dua atë”- shkruan Ermiona krah fotos ku duket Kiara e buzëqeshur.

Kujtojmë se pak kohë më parë, për çiftin Kiara-Luiz Ermiona kishte goxha rezerva.

Për Kiarën ajo tha asokohe se u viktimizua dhe se iu neverit situata që ajo krijoi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Shiko foton:

Nga rubrika