Web Analytics

Vajza e Fjolla Morines habit me postimin për të dashurin e ri të nënës

Botuar nga: InfoKosova

Së fundmi u përfol së Fjoll Morina është rikthyer me ish bashkëshortin Fisnik Sylen, por ajo e ka mohuar një gjë të tillë.

Ajo ka reaguar duke sjellur foto intime me të dashurin e saj të ri.

Ishte vajza e Fjolles, Lediana ajo e cila publikoi një foto të nënës me të dashurin e ri por gjithë vëmendjen e mori përshkrimi.

‘Faleminderit që je krahu i djathtë i nënës sime, dhe familenderit për respektin që më jep mua’./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT