Web Analytics

Vajza e lë Monikën pa fjalë, shikoni si i’a kthen fjalën nënës!

Botuar nga: InfoKosova

Në skenën muzikore, Monika Salihu ka bërë emër me këngën e saj të fundit “Qika e nanës tvet”, e cila u bë virale në shumë shpejt.

Megjithatë, sot, Monika ka shkaktuar një reagim të papritur te të gjithë me veprimin e vajzës së saj.

Në një moment të papritur, ajo ka ndarë një pamje në rrjetet sociale ku vajza e saj tregon një sjellje të çuditshme, duke lënë në një moment të heshtjes të gjithë ndjekësit e saj.

Kjo sjellje e papritur e vajzës së Monikës tregon një anë të fshehur të jetës së tyre familjare, një moment që shumë prindër nuk e ndajnë hapur në publik.

Videoja e ngjarjes po bëhet virale duke shkaktuar mjaft interes dhe spekulime rreth kësaj ngjarjeje të papritur.

Shiko videon:

Të FUNDIT