Web Analytics

Valbona Mema bën veprimin e pazakontë ndaj Roza Latit pasi ajo kërkoi ta takonte

Botuar nga: InfoKosova

Valbona Mema iu bashkua sërish për pak minuta shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Ajo ishte e ftuar për të kënduar në dasmën e çiftit Meriton-Ilnisa, sigurisht në kuadër të lojës.

Mirëpo një moment ka tërhequr mjaft vëmendje mes Valbonës dhe Roza Latit. Kjo e fundit i drejtohet këngëtares, “Zemra ime” dhe më pas i afrohet për ta takuar, por Valbona e injoron komplet duke i kthyer menjëherë shpinën.

Pamjet e tregojnë qartë se Valbona e ka dëgjuar Rozën por nuk dihet arsyeja se përse vendosi ta injorojë.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT