Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Veç ujë e sapun, sa ndryshe duke Bora Zemani pa make-up

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara.

Duke qenë se i shohim gjithnjë të kuruara, kurioziteti për të parë personazhet publike në jetën e përditshme, larg shkëlqimit të fotove në rrjetet sociale dhe pa make-up, është i madh.

Moderatorja ka publikuar një video duke u bërë gati, ku shihet pa pikë grimi në fytyrë.

Sigurisht make-up ka efektin e vet por edhe me ujë e sapun, Bora duket shumë bukur.

Shiko Fotot:

Të fundit