Web Analytics

Xhuli publikon video ku tregon shtëpinë super luksoze, kaq bukur e ka rregulluar

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur Xhuliana Nura është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo ka publikuar disa pamje nga shtëpia e saj teksa tregon se është duke e rregulluar dhe po kujdeset për çdo detaj.

Kujtojmë se modelja është në lëvizje mes shteteve Kosovë, Zvicër dhe Finland.

Por mesa duket Xhuli do te zhvendoset të jetojë në Kosovë ku dhe po rregullon shtëpinë e saj./Kosovarja/

Shiko videon:

Të FUNDIT