Web Analytics

Arta Nitaj ne fustan pa jelek, i ‘tranon’ ndjekësit me gjoksin e saj

Botuar nga: InfoKosova

Arta Nitaj ka filluar pushimet në ishullin privat të Bill Gates.

Dje ajo menjëherë publikoi foto e video të shumta nga ambienti.

Sigurisht nuk mungojnë as pozat e nxehta nga atje.

Në një foto që publikoi në Insta Story shihet e veshur në fustan pa jelek dhe po duket super atraktive./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT