Web Analytics

Santiana publikon foto me nënën në ashensor, kaq me stil janë veshur nënë e bijë

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santiana është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo ka publikuar një foto me nënën e saj ku duke tejet bukur.

“Te dua nanushi jam” ishte shprehur Santiana.

Modelja ka treguar se nënën e konsideron dhe si shoqe ku ndanë çdo bisedë me të./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT